DayZ Zimowa Wyprzedaż! Do -50%!

Share

Ocaleni, zbliżamy się do końca bardzo ekscytującego dla nas roku w DayZ i aby wesprzeć koniec 2021 roku, dołączyliśmy do zimowej wyprzedaży Steam z największą zniżką w tym roku.
Nadeszła zimowa wyprzedaż DayZ Steam! Niedługo po aktualizacji 1.15 można dostać DayZ nawet do 50% i DLC (Livonia do 25%)

Wydarzenie na żywo:

Obecnie jesteśmy na żywo z naszym świątecznym wydarzeniem tematycznym. Sanie Mikołaja są w pobliżu z prezentami, które można otworzyć, aby uzyskać dodatkowe łupy. Uważaj, Mikołaj może Cię złapać! 

Przegląd roku DayZ:

W tym roku wydaliśmy pięć aktualizacji gry, aby zapewnić wam nową zawartość i sprawić, by gra była interesująca. Pomimo trwającej pandemii COVID-19 i zmiany powierzchni biurowych udało nam się opublikować te aktualizacje zgodnie z harmonogramem.

Trzeci rok wsparcia dla operacji na żywo w DayZ i ogólnie ósmy rok rozwoju był skoncentrowany na wspieraniu naszych twórców. Zmieniliśmy nasze systemy pod kątem post-processingu i cząstek, a nowo wdrożone skażone obszary są w pełni konfigurowalne, nawet bez instalowania modów społeczności.

Kochamy naszą społeczność moderów na PC, ale dbamy o całą społeczność, niezależnie od platformy, na której się znajdują, w tym konsol, które nie mogą korzystać z modowania. Dlatego pielęgnowaliśmy zdolność użytkowników konsol do modyfikowania rozgrywki poprzez ustawienia serwera, umożliwiając im w ten sposób łatwe dostosowywanie się do ustawień, które często pojawiały się w modach na PC. Dotyczy to m.in. poprawiania ograniczeń budynków, zmiany zużycia wytrzymałości, pojawiania się struktur i łupów oraz dostosowywania skażonych obszarów. Widzieliśmy już, jak wiele kreatywności wyłoniło się ze społeczności i jesteśmy podekscytowani, widząc, co zrobią z tymi nowymi narzędziami.

– 6 nowych/zwróconych broni
– Wprowadzono skażone obszary
– Infekcje ran
– Zwiększona obsługa modyfikacji serwerów społeczności konsoli
– Dalsze wsparcie modowania
– i wiele więcej…

Czarnorus(DayZ Standalone) – do 50% zniżki

Postsowiecki kraj Czarnorusi został zaatakowany nieznanym wirusem, który zamienia większość populacji w oszalałych zarażonych. Walka o zasoby wytworzyła wrogą mentalność wśród ocalałych, doprowadzając do upadku to, co pozostało z ludzkości. Jesteś jednym z niewielu odpornych na wirusa – jak daleko zajdziesz, aby przeżyć?

Inflanty(DayZ DLC) – Do 25% zniżki na

Livonia to mapa DLC do DayZ, pozwalająca graczom przeżyć hardkorowy hit survivalowy w zupełnie nowym środowisku. Maksymalnie 60 graczy na serwerze będzie miało jeden cel: przetrwać w tej nowej nieznanej krainie tak długo, jak to możliwe, za wszelką cenę.

DayZ na Steam.