Aktualizacja DayZ 1.23

Share

Aktualizacja 1.23  jest już dostępna  na Steamie, Xbox i PlayStation! Wprowadziliśmy bardzo oczekiwane zmiany w bazie lotniczej Vybor na Czarnorusi (powszechnie znanej jako NWAF), niebo zyskało ogromną poprawę wizualną, a pojawianie się w grze uległo zmianie. Sprawdź nasze notatki o zmianach ( Steam ,  Konsole ), aby poznać wszystkie szczegóły, lub czytaj dalej, aby uzyskać ogólne podsumowanie tego, czego możesz się spodziewać.

Jedną z najbardziej ekscytujących zmian w aktualizacji jest  sposób, w jaki wygląda niebo w dzień i w nocy . Chmury są teraz ogólnie znacznie bardziej wyraźne, a przejście między dniem i nocą jest płynniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Opracowaliśmy nawet niestandardową konfigurację nieba dla Czarnorusi i Linvonii, więc teraz wydają się one od siebie różne. Mamy nadzieję, że te zmiany sprawią, że poczujecie się bardziej zanurzeni w środowisku.

Przygotuj się na ekscytującą transformację bazy lotniczej Vybor w Czarnorusi , znanej jako NWAF . Nasza najnowsza aktualizacja wprowadza ekscytujące zmiany, obejmujące zupełnie nowe interesujące miejsca (POI). Zmodernizowany układ nie tylko oddaje hołd starszej wersji tego kultowego lotniska, ale także wprowadza coś świeżego. Dzięki fachowo spłaszczonemu terenowi i wzmożonemu poczuciu paranoi przywróciliśmy atmosferę wysokiego ryzyka i wysokiej nagrody, która czeka na Ciebie w tym renomowanym miejscu.

Wprowadziliśmy także do gry nowe zasoby. Ci, którzy pamiętają starego moda Arma 2 DayZ, mogą rozpoznać legendarną broń palną –  DMR  (Designated Marksman Rifle). Ta kultowa półautomatyczna broń palna (oparta na legendarnym M14), używana przez amerykańską piechotę morską, strzela kalibrem .308, można zamontować większość zachodnich celowników i ładuje magazynki o pojemności 10 lub 20 naboi. To zdecydowanie must-have, jeśli szukasz potężnej broni palnej średniego zasięgu!

Dla tych z Was, którzy lubią trzymać swoje kosztowności w skrytkach, przywitajcie się z  łopatą polową . To kompaktowe narzędzie, które może zrobić większość tego, co robi łopata dla dorosłych. Jest też sporo  elementów ubioru związanych z postacią na twoją głowę, a także nowe rękawiczki .

Próbowaliśmy także  zbliżyć do siebie nowych graczy  , wprowadzając grupy odradzania graczy . Ta mechanika przełącza się pomiędzy różnymi punktami odrodzenia na mapie podczas działania serwera. Oznacza to, że możesz rozpocząć grę lub odrodzić się na serwerze w tym samym czasie co Twoi znajomi, a będziesz miał bardzo dużą szansę na odrodzenie się w tym samym obszarze. Dzięki temu łatwiej będzie Ci się spotkać, gdy dopiero zaczynasz! Pamiętaj: znalezienie przyjaciela w obszarach początkowych jest zawsze łatwiejsze, niż wpadnięcie na niego w późniejszym etapie gry!

  • Możesz teraz  uwolnić swój pojazd za pomocą nowej akcji pchania
  • Stany kolejek i godzina są teraz widoczne w przeglądarce serwerów
  • Budowa baz w podziemiach Livonii nie jest już możliwa
  • Zrównoważyliśmy dystrybucję broni palnej wysokiego poziomu w obrębie i poza skażonymi obszarami Czarnorusi i Livonii
  • Wprowadziliśmy sposób  dostosowania wyposażenia startowego gracza za pomocą plików misji po stronie serwera  (szczególnie ważne w przypadku serwerów społeczności konsolowych)

Jeśli uważasz, że nie ma na co czekać w DayZ przed końcem roku, po prostu poczekaj i zobacz! Zbliżają się  obchody 10. rocznicy DayZ,  a także nasze coroczne  wydarzenie świąteczne . I nie zapomnij spojrzeć w górę! (Zobaczysz nowe Niebo!)