10 Rocznica oraz Event Świąteczny w DayZ!

Share

Nadchodzą święta i duch Bożego Narodzenia zstąpił na Czarnoruś i Livonie. Tym razem łączymy to z kolejną uroczystością: 10. rocznicą DayZ. Wydarzenia świąteczne będą odbywać się od 14 grudnia do 9 stycznia

Klasyczne i uwielbiane śpiewające choinki powracają w tym roku. Można je spotkać w centrum miast, zarówno w Czarnorusi, jak i Livonii. Pudełka z prezentami będą pojawiać się wokół drzew i będą służyć jako punkty aktywne o wysokim wskaźniku zaangażowania. Pudełka będą zawierać łupy z różnych poziomów i pełnią także funkcję papieru do pakowania wielokrotnego użytku, dzięki czemu możesz poczuć ducha dawania, dzieląc się radością z innymi ocalałymi.

Zainfekowany Mikołaj i jego sanie będą pojawiać się w lasach i na dachach. Pamiętaj, że nie zastąpią one normalnych, dynamicznych katastrof helikopterów, chociaż spowodują pojawienie się łupów w równie dobrych pudełkach z prezentami. Rozglądaj się po wraku, szukając Rudolfa i jego przyjaciół. Mamy nadzieję, że wytrzymają przedwczesne lądowanie.

Oprócz klasycznych przedmiotów sezonowych, takich jak broda i czapka Świętego Mikołaja, wprowadzone zostaną także nowe elementy, które pomogą Ci wczuć się w świąteczną atmosferę:

  • Rękawiczki wełniane z motywem bożonarodzeniowym (w tym wersja bez palców)
  • Różnorodne opaski na głowę z motywem bożonarodzeniowym
  • Wybór jednorazowych cukierków z nowymi, niestandardowymi animacjami
  • Kapelusz Morozki (inspirowany Dziadkiem Mrozem, słowiańską wersją św. Nicka)

Z okazji 10 rocznicy w grze dodano kilka niespodzianek do odnalezienia (tak, dotyczy to także koszulki z okazji 10-lecia).