Aktualizacja DayZ 1.22

Share
  • 30 września 2023

Aktualizacja 1.22 jest już dostępna! Choć pod względem zawartości może być ona niewielka, aktualizacja oferuje szereg  interesujących poprawek ,  zmian i  dodatków . Jak zwykle, pełną listę znajdziecie na oficjalnym forum DayZ. PC / Konsole

Największą atrakcją tej aktualizacji jest  dodanie nowych toreb niskiego poziomu,  a także  główne przywrócenie równowagi istniejących plecaków . Zawsze uważaliśmy, że wczesna gra była mało urozmaicona i staraliśmy się wypełnić tę lukę tą aktualizacją. Dodatkowo większe plecaki są teraz rzadsze niż wcześniej.

Walka w zwarciu otrzymała szereg zmian w balansie . Obejmuje to przeróbkę sposobu stosowania odpowietrzania (tj. z uwzględnieniem wartości poszczególnych ubrań, które nosisz) oraz ponowne zrównoważenie wartości obrażeń i ochrony. Zasadniczo staraliśmy się ustalić większą różnicę między tym, co jest uważane za narzędzie, a broń.

Wprowadziliśmy także  kilka ulepszeń w przeglądarce serwerów . Najbardziej oczywistym jest to, że program uruchamiający grę i komputer PC  wyświetla teraz bezwzględną liczbę graczy na serwerze . Przeglądarka serwera uruchamiającego komputer PC otrzymała także kilka ulepszeń poprawiających jakość działania okna bezpośredniego połączenia, a także przełączania kart, dzięki czemu wyszukiwanie w różnych kartach jest teraz znacznie szybsze. A propos łączenia się z serwerami: czy kiedykolwiek miałeś problem z czekaniem w kolejce, ale okazało się, że Twoje pliki modów są nieaktualne lub uszkodzone? Cóż, w przypadku aktualizacji 1.22 już tak się nie stanie, ponieważ wprowadziliśmy zmiany w procedurze logowania. Teraz już na początku przetwarza kontrolę integralności danych.

I wreszcie, co nie mniej ważne, ciężko pracujemy nad  nadchodzącym wydarzeniem Halloween. Nie potrafimy  wyrazić, jak bardzo jesteśmy podekscytowani możliwością zaprezentowania Wam wszystkich naszych upiornych gadżetów jeszcze w październiku! Póki co, życzymy wielu wspaniałych przygód w świecie DayZ.